KONST / Litografier / Tryck 12211309
nr 1221 1309
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tryck, Fågel, signerad, -75. Motivet: 31x20
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:36:00
400 kr
500 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman